تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

  این خبر در تاریخ ۱۹م دیماه ۱۳۹۱ بە نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

  دیشب رونالدو برائ چهارمین بار توپ طلای بهترین فوتبالیست دنیا را بر دستان خود بالا برد و رونالدو هیچ راهی نداشت جز این کە این توپ و دست ها را تماشا کند. همان شب و همان جا مسی جایزه اش را بە خانواده اش تقدیم کرد. درست همان شب پسر پرتغالی با آخرین دوست دخترش برائ شام خارج رفت و این در حالی است کە رسانه ها از دوست تازه او خبر می دهند.

  دیشب را نه رونالدو پرتغالی و نه مسی آرژانتینی فراموش نخواهند کرد. بسیاری از فوتبالدوستان و تاریخ این ورزش نیز همین طور!

  به گزارش ممتازنیوز، دیشب رونالدو برائ چهارمین بار توپ طلای بهترین فوتبالیست دنیا را بر دستان خود بالا برد و رونالدو هیچ راهی نداشت جز این کە این توپ و دست ها را تماشا کند. همان شب و همان جا مسی جایزه اش را بە خانواده اش تقدیم کرد. درست همان شب پسر پرتغالی با آخرین دوست دخترش برائ شام خارج رفت و این در حالی است کە رسانه ها از دوست تازه او خبر می دهند.

  پسر آرژانتینی بارسا اما در زندگی شریکی دارد کە از کودکی می دیده و می شناخته. لیونل مسی در مورد شریک زندگی اش می‌گوید: من او را ازدوران کودکی میدیدم و همیشه دوستش داشتم،ما هر دو شاهد بزرگ شدن همدیگر یودیم، خانواده‌های ما همدیگر رامی‌شناسد.

  مسی در سال ۲۰۰۹ برائ اولین بار اعلام کرد کە بە آنتولا علاقه مند است و در همان سال روزنامه‌های اسپانیا عکس‌های این دو را در کنار هم منتشر کردند. برای مسی این دختر بە لحاظ نزدیکی عاطفی، سادگی و آرامی ‌بهترین گزینه بود و هست.

  با این همه، دیشب یک پسر کوچک از کریستیانو رونالدو پرسید؛ چطور می‌توانم مانند تو فوتبالیست بزرگی شوم؟ 

  وی در پاسخ گفت: «کار راحتی است(با خنده) خودت باش، سخت تلاش کن و فروتن باش». پس رونالدو هم رونالدو بوده کە بە اینجا رسیده!


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 14 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158202
 • بازدید امروز :113297
 • بازدید داخلی :6653
 • کاربران حاضر :165
 • رباتهای جستجوگر:331
 • همه حاضرین :496